Jsme konzultační firma roku 2024

Jsme konzultační firma roku 2024

18.04.2024 | Praha

Máme ohromnou radost a další důvod pokračovat v oslavách našeho nedávného třicetiletého jubilea. Ewing byl včera večer oceněn jako Konzultační firma roku 2024 od PRovoke Media v oblasti střední a východní Evropy. Jedná se již o druhé vítězství Ewingu v této kategorii a jsme hrdí, že jsme jedinou českou agenturou, která toto ocenění zatím získala.

O cenu jsme soutěžili s předními agenturami regionu CEE a věříme, že toto uznání je odrazem nejen našeho 30% meziročního růstu, ale také našeho odhodlání vytvořit z Ewingu dlouhodobě udržitelnou agenturu budoucnosti. Vytvořili jsme novou oborovou skupinu pro ESG a udržitelnost, navrhli jsme Hatched by AI, náš vlastní nástroj pro umělou inteligenci. Úzce spolupracujeme s mnoha neziskovými a charitativními organizacemi, občanskými iniciativami a využíváme sílu komunikace k pozitivnímu ovlivnění společnosti.

V roce 2023 jsme získali mnoho nových klientů: PMI, Deutsche Bahn & Správa železnic, VRT, Nadační fond Škoda Auto, Julius Meinl Living, Světový fond na ochranu přírody, ale také jsme si udrželi důvěru našich dlouhodobých klientů.

Velký podíl na úspěchu Ewingu má firemní kultura, naši úžasní zaměstnanci, kterým děkujeme. A samozřejmě děkujeme také našim klientům, kteří nám svěřují svou reputaci.

Pokud si myslíte, že rok 2023 byl skvělý, počkejte na rok 2024. 😊