HR

Volné pozice

Produkční

Máš zkušenosti s tiskovou a eventovou produkcí? Rád/a pracuješ v kreativním a přátelském kolektivu? Chceš se podílet na tvorbě a realizaci akcí, tiskovin a reklamních předmětů pro široké portfolio zajímavých tuzemských i mezinárodních klientů? Pokud ano, pošli nám svoje CV a pojďme se potkat na kávu.

Co u nás budeš dělat?

  • Plánování a zajištění eventů pro klienty nebo média
  • Produkce tiskovin a veškerých polygrafických a digitálních zakázek
  • Objednávky reklamních předmětů
  • Produkce výstav a veletrhů
  • Spolupráce s account týmy při tvorbě a realizaci proposalů/kalkulací/harmonogramů
  • Kontrola zadaných zakázek, jejich výroba a realizace
  • Administrativní činnost: výkazy, fakturace, rozpočty, kapacitní plánování

Co očekáváme od vhodného kandidáta/kandidátky?

  • Relevantní zkušenost v oboru alespoň dva roky
  • Samostatnost a kreativitu
  • Schopnost jednat s dodavateli a zajišťovat nejlepší podmínky
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Flexibilitu, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • Schopnost plánovat, dodržovat stanovené termíny a dotahovat zadané úkoly
  • Dobrou znalost anglického jazyka (středně pokročilý)
  • Nástup ideálně od května

Co nabízíme?

  • Pestrou pracovní náplň a práci v Holešovicích
  • Plný úvazek
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Mzdu dle zkušeností/znalostí

Business developer

Máš dlouholetou praxi v oblasti komunikace, nejlépe v komunikační agentuře, a baví tě výzvy? Jednáš rád s klienty, umíš se naladit na jejich potřeby a identifikovat nové příležitosti? Chceme ti dát příležitost nastavit a koordinovat interní procesy v nabírání nových zakázek. Nabízíme rozmanitou práci, která vyžaduje strategické myšlení, samostatnost i kreativitu. Potřebujeme osobu, která si vezme úkol za svůj a vždy ho dotáhne do konce. Pokud si myslíš, že to zvládneš, pošli CV. Rádi se s tebou setkáme a probereme možnosti spolupráce.

Náplň práce
• Nastavuješ a řídíš proces nových zakázek ve spolupráci s konzultanty a manažery
• Nastavuješ a řídíš proces pravidelných půlročních průzkumů spokojenosti klientů (client survey)
• Onboarding klientů
• Máš na starost výběrová řízení (VŘ) – první síto, nabíráš brief, hlídáš administrativní část VŘ, deadline, pracuješ s týmem, který zakázku připravuje
• Cold calls a účastníš se různých mixerů, setkání profesních organizací, udržuješ kontakty
• Velmi úzce spolupracuješ s konzultanty a manažery, identifikuješ potřeby a požadavky klientů
• Máš na starost secvičení týmů, které nové návrhy prezentují
• Máš na starost „otvírání dveří“ u potenciálních klientů
• Máš na starost credentials, case studies, aktualizaci webu a portfolio webu
• Market intelligence

Jaký bys měl být
• Samostatný
• Strategický
• Máš přirozenou autoritu
• Umíš věci nastavit, rozjet a hlavně dotáhnout
• Baví tě sales a marketing
• Kreativita výhodou
• Dobrá AJ nutností (komunikace s PROI Worldwide)

Co za to
• Úzká spolupráce s majiteli agentury a týmem seniorních konzultantů
• Velmi pestré a zajímavé portfolio českých i mezinárodních klientů a kolegů
• Zajímavé finanční ohodnocení, pokud se ti podaří vše nastavit a splnit
• Práce na full time
• Holešovice
• 5 týdnů odpočinku

Full-stack Developer

Připoj se do našeho developerského týmu a buď součástí vývoje nové AI platformy! Máš znalosti v React, Redux a Next.js a zároveň jsi zkušený s Typescriptem, pgSQL a REST API? Pokud je tvoje odpověď ano a máš navíc zkušenosti s implementací externích služeb přes API, pak jsi ideálním kandidátem! Pokud máš o pozici zájem, nech nám na sebe kontakt.

Naše představa o ideálním kandidátovi:

  • má zkušenosti s vývojem aplikací
  • bude rozvíjet jak frontendovou, tak backendovou část aplikace
  • chce spolupracovat s týmem na definování a analýze požadavků klientů
  • umí implementovat a testovat nové funkce a vylepšení aplikací
  • využívá nejnovější trendy a technologie v oblasti vývoje
  • má aktivní přístup k řešení problémů a výzvám
  • umí komunikovat v českém a anglickém jazyce

Co očekáváme:

Frontend

  • silný základ v React, Redux, Next.js
  • znalosti MUI frameworku a Tailwind jsou výhodou

Backend

  • práce s Typescript, pgSQL, REST API
  • schopnost implementace externích API
  • znalost DigitalOcean App Platform je výhodou
  • angličtina na komunikativní úrovni

Co nabízíme:

  • podílet se na tvorbě nové AI platformy
  • velmi pestré portfolio českých i mezinárodních klientů a kolegů
  • 5 týdnů odpočinku a 4 sick days ročně
  • když umíš, my to umíme zaplatit
  • nástup klidně ihned

Motion Designer

Rozšiřujeme svůj animační tým a pro velkého mezinárodního klienta hledáme nového kolegu.

Baví tě tvorba pohyblivé grafiky a animací ve vlastním designu nebo ve spolupráci s grafickým oddělením, případně podle manuálu klienta? Umíš stříhat a editovat krátká videa? A řekl bys k tomu všemu o sobě, že rád vymýšlíš nové nápady, jsi kreativní a máš výtvarné „oko“? Jestli ano, pojď s námi dát řeč.

Náplň práce
• Tvorba pohyblivé grafiky a animací ve vlastním designu, ale také ve spolupráci s grafickým oddělením nebo podle manuálu klienta – komplexnější animace (explainery, reklamy, edukativní videa) i krátké animace pro sociální sítě (rozhýbané fotografie, slideshows, lyrics videa, logoanimace atd.); znalost základů charakterové animace výhodou, ne však nutností
• Střih a editace krátkých videí (schopnost základní dějové stavby střihu, cit pro tempo atd.)
• Tvorba verzí a různých formátů videa (většinou) pro sociální sítě a weby
• Doplnění pohyblivé grafiky do videa
• Základní barevné korekce videa a základní triková postprodukce (filtry, transitions, odstraňování objektů, log či textů z videa)
• Schopnost samostatného a kreativního uvažování vítána – podílení se na kampaních, spotech, ideamaking
• Rozhled v oblasti aktuálních trendů v užitém umění, designu, animaci a videotvorbě nutný

Preferovaný software, na němž běží firemní pipeline
• Adobe Creative Cloud – zejména After Effects, Premiere Pro (+ Ai, Ps, In, Animate atd.)

Jako vítané plus je znalost aplikací a softwarových balíků
• Figma
• DaVinci
• Toon Boom
• Cinema4D
• Blender
• …nebo jakýkoli software z oblasti střihu videa, VFX a animace

Co za to
• Slušná paleta zakázek i témat
• Tvoje práce bude vidět v 70 zemích světa
• Velmi pestré portfolio českých i mezinárodních klientů a kolegů
• Práce na full time (9–5)
• Když umíš, my to umíme zaplatit
• Chceme tě hned!

Generated with Avocode.Group 168Path 229Path 230Path 231
nahrát CV & motivační dopis