Zdravotnictví

Zdravotnictví

Již přes dvacet let spolupracujeme na projektech v oblasti terapeutické a preventivní medicíny, diagnostiky, managementu onemocnění, farmaceutického průmyslu, medicínských technologií a public affairs.

Naše aktivity zahrnují spolupráci s pacientskými organizacemi, tvorbu grafiky, videí, digitálního a webového obsahu, obsahu pro sociální sítě, mediální výstupy a další PR aktivity.

Během naší šestileté spolupráce se společností GlaxoSmithKline jsme pomáhali zvyšovat povědomí veřejnosti o rizicích spojených s infekčními onemocněními, jako jsou hepatitida A, B nebo klíšťová encefalitida, a propagovali možnosti prevence. Díky trpělivému dialogu s klíčovými tvůrci veřejného mínění a mediálnímu pokrytí tématu nejenže 70 % dospělých uvádělo, že očkování hraje v prevenci dětských onemocnění nenahraditelnou roli, ale dosáhli jsme také rozšíření schématu povinného očkování o šestici dalších dětských onemocnění.

Se společností Medtronic, která je jedním z nejvýznamnějších výrobců zdravotnických technologií, jsme spolupracovali na projektech týkajících se managementu poruch srdečního rytmu, cukrovky, spinální, neuromodulační a chirurgické léčby nebo léčby kardiovaskulárních onemocnění.

V rámci pětileté spolupráce se společností Baxter jsme pomáhali informovat veřejnost o výhodách peritoneální dialýzy jakožto metody první volby v léčbě chronického onemocnění ledvin. Více než pětiletá spolupráce se společností Synlab, největším poskytovatelem laboratorní diagnostiky v Evropě, vyústila v realizaci projektu Zdraví národa, který se stal nejefektivnějším preventivním programem v České republice financovaným ze soukromých zdrojů. Za program Zdraví národa jsme obdrželi 1. cenu v prestižní soutěži SABRE Awards pro oblast EMEA.

V oblasti public affairs jsme do popředí veřejné debaty vynesli dvě důležitá zdravotnická témata: nedostupnost inzulinových per pro osoby s cukrovkou 1. typu starší 18 let a celonárodní screening onemocnění ledvin v České republice. Naším cílem bylo získat podporu politické veřejnosti a dosáhnout legislativních změn za účelem zlepšení dostupnosti léčby a preventivní péče.