Ewing

Během našeho pětadvacetiletého působení jsme vyrostli v jednu z nejúspěšnějších nezávislých komunikačních agentur v České republice.

Domácím i zahraničním klientům, kteří chtějí posílit dobrou pověst své značky nebo hledají pomoc při řešení problémů, poskytujeme strategické a marketingové poradenství a podporu v oblasti komunikace s veřejností.

Jsme spolehlivým partnerem a poradcem, který vám pomůže úspěšně zvládnout i ty nejkritičtější okamžiky. Výsledky naší práce oceňují klienti i PR odborníci. Náš tým konzultantů a specialistů je držitelem největšího počtu prestižních ocenění SABRE Awards v České republice včetně dvou hlavních cen Global SABRE. V roce 2018 získala naše společnost titul Agentura roku v soutěži Consultancy of the Year v kategorii pro oblast střední a východní Evropy.

Náš tým je složený z odborníků s rozsáhlými zkušenostmi z oblasti státní správy, médií, obchodu a komunikačního poradenství. Jsme specialisté na marketing a marketingové poradenství, a to i v sektoru B2B. Širokou veřejnost i vaše cílové skupiny umíme oslovit prostřednictvím pestré škály komunikačních platforem včetně těch nejmodernějších. Máme silné zázemí pro grafický design a grafiku, UX, animaci, video a film, digitální strategie, sociální sítě, výkonnostní marketing, vývoj webů nebo webových řešení, SEO (optimalizaci webů pro vyhledávače a tvorbu obsahu) a PPC.

Historie

Agentura, kterou v roce 1993 založila Melinda Ewing, se původně specializovala na mediální vztahy. V roce 2002 společnost převzali současná jednatelka a spolumajitelka skupiny Ewing Group Pavlína Rieselová a Jiří Hrabovský, pod jejichž vedením agentura Ewing získala svou nynější podobu. V roce 2017 se její součástí stala společnost Manage Social, která následně splynula s mateřskou agenturou Ewing Public Relations. V rámci této transakce se stal spolumajitelem skupiny Ewing a jednatelem agentury Jakub Hrabovský.

Současnost

V roce 2020 došlo k posílení partnerské struktury a do managementu Ewingu vstoupili po předchozím mnohaletém působení v agentuře noví partneři. Jsou jimi Radka Dimunová, Martin Jaroš, Jan Sedláček a Ondřej Pechar.

Věříme, že nejlepší výsledky přináší dlouhodobá spolupráce, a těší nás, že tento pohled sdílí také mnozí naši klienti. Stejnou filozofii vyznáváme i v rámci naší společnosti, ať už se jedná o spolupráci s našimi sesterskými společnostmi BeefBrothers, Luova a Jollor, nebo s našimi poradci a dalšími odborníky.

beefbrothers luova jollor

Jakožto jediný zástupce České republiky jsme členem PROI, přední celosvětové sítě nezávislých komunikačních agentur. Toto partnerství nám umožňuje navázat spolupráci s více než 75 sdruženými agenturami. Ewing je rovněž členem tuzemské profesní asociace APRA.

proi proi

Všichni partneři agentury Ewing jsou spolumajiteli společnosti a zároveň i aktivními poradci.

Pavlína Rieselová

Managing partner
Pavlína Rieselová

Jakub Hrabovský

Managing partner
Jakub Hrabovský
Radka Dimunová

Radka Dimunová

Partner
Ondřej Pechar

Ondřej Pechar

Partner
Martin Jaroš

Martin Jaroš

Partner

Jan Sedláček

Partner
Jan Sedláček